Write Memoc.liamg%40ofni.hsat.ihcra

ПРИВІТ, МЕНЕ ЗВУТЬ НАТАЛІЯ.

СТВОРЮЮ СТИЛЬНІ, ФОТОРЕАЛІСТИЧНІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

ЩО ЗАКОХАЮТЬ ЗАМОВНИКІВ У ВАШ ПРОЕКТ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

ХТО Я І ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО МЕНЕ?

-

Я спеціалізуюсь на дизайні інтер'єрів та 3D візуалізації понад 6 років. Маю вищу освіту за професією архітектор-дизайнер, чудово читаю креслення та схеми, легко орієнтуюсь у композиції та кольоровій гармонії. Завдяки відвідуванням світових меблевих виставок знаюся на сучасних тенденціях дизайну інтер'єру, знаю багато європейських фабрик у всіх цінових сегментах.
Працюю віддалено з будівельними компаніями, дизайн-студіями, приватними дизайнерами, які хочуть максимально розкрити ідею проекту та піднести її клієнту. Співпрацюю із замовниками з усього світу. Є успішно виконані замовлення в Україні, США, Франції, Швейцарії, Ірландії.

Illustration

Види та приклади робіт

360° 3D-ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація, яка максимально розкриє замовнику вашу ідею та допоможе відчути атмосферу інтер'єру.
Такі візуалізації можна крутити і з комп'ютера, але найкраще вони працюють прямо на об'єкті через планшет чи окуляри віртуальної реальності.

360° 3D-ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація, яка максимально розкриє замовнику вашу ідею та допоможе відчути атмосферу інтер'єру.
Такі візуалізації можна крутити і з комп'ютера, але найкраще вони працюють прямо на об'єкті через планшет чи окуляри віртуальної реальності.

Heading

Text element

Етапи роботи

1

Знайомство

В форматі листування, завчасно, ви надсилаєте інформацію про проект, попереднє ТЗ, я в свою чергу оцінюю терміни роботи та вартість. Визначаємо дату старту проекта, підписуємо договір.

2

Початок роботи над проектом

Після отриманн передоплати та повного ТЗ (затверджене замовником) я почнаю працювати над проектом. В залежності від об'єму роботи та нашими домовленостями працюю над всим проектом, або розбиваємо проект на частини (тоді кожна частина оплачується окремо).  

3

Правки від дизайнера

Надсилаю вам превью (це попередній вигляд візуалізацій для замовника, тільки в меншій якості) на якій ви можете зробити незначні правки. Наприклад не зовсім вгадали на візах з кольором стін або посунути диван. Ці правки дозволяють досягнути саме тієї картинки, що б замовники з першого разу отримали те, що їм сподобається. 

4

Правки від замовників

Замовники одразу отримують візуалізації в гарній якості (2000-2500px по більшій стороні). Тільки так можна повність поринути в атмосферу інтер'єру та оцінити його. Проте якщо їм хочеться щось змінити, то в проект включено до 2х етапів правок від замовників. Правки не мають змінювати концепт і глобальні деталі інтер'єру. Кожен етап правок надсилається одним списком.

5

Фінал

Якщо від замовників є правки, то повертаємось до п.3 і п.4. При роботі над 1ми правками від замовників після п.3 вноситься остаточний розрахунок за проект. Якщо правок немає, то розрахунок вноситься після п.4.Усі превью, візуалізації завантажуються та зберігаються на Google Drive протягом 1 року з дати закінчення проекта.

Що входить до ТЗ:

Креслення

  Обмірювальний план
  План меблів
  План стель
  План кондиціонування
  План радіаторів
  План освітлення

Підбірка

  Меблів
  Освітлення
  Сантехніки
  Основних елементів інтер'єру

+ Фото з об'єкту

Розгортки

Приклад:

Illustration

Концепт/коллаж

Приклад:

Illustration

Результат:

Проект Ольги Бондар (2021)

Відгуки замовників:

Illustration

Ольга Бондар

Дизайнерка, автор всеукраїнського проекту для дизайнерів PLANIROVKA
та благодійного проекту на підтримку ЗСУ INTERIOR DESIGN FOR PEACE 

Після співпраці з Наташею не хочеться працювати ні з ким іншим. Чому? Дуже якісна, вдумлива, уважна робота. Завжди в оговорені терміни. Також дуже круте ставлення до своєї роботи та замовника.У всьому відчуваєш щире бажання допомогти. Як дизайнер скажу, що після початку співпраці з Наташею стали звертатися замовники з вищого цінового сегмента та стало набагато менше правок мого дизайну та ідей від моїх замовників, бо якісні візуалізації дуже круто доносять бачення дизайнера.

instagram.com/olgabondar_design

Illustration

Ксенія Серебрянська

Дизайнерка

Привіт.
Ти попросила написати відгук про нашу співпрацю і я трохи підвисла. Виявляється, що не так і просто написати відгук про людину, яка дуже круто робить свою роботу, чудово відчуває замовника, настрій інтер‘єра, обожнює деталі, вчасно віддає прев‘ю та візуалізації, ніколи не підводить та завжди проявляє людяність в роботі.
Наташ, дуже кайфово з тобою працювати🤍
І ти це знаєш, бо я постійно повторюю це тобі вже 2,5 роки! Сподіваюсь, що твої замовники тебе цінують та люблять так само, як і я!!!

instagram.com/kseniia.interiors

ПРАЙС

 • 1

  Стандартна 3d візуалізація по ТЗ

  15$м2

  ● 3-6 кадрів на приміщення● до двох етапів правок від замовника● превью для дизайнера перед перед рендером● сценарії освітлення● моделінг корпусних меблів● пошук та модерація інших 3д моделей● роздільна здатність зображеннь стандарту 2к● мінімум запитань● вчасна здача проекту

 • 2

  Комерційний концепт-рендер

  від 250$/кадр

  3д візуалізація по стилістичним референсам з роздільною здатністю 4к

 • 3

  360° 3d-ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

  100$/кадр

  *тільки в комплексі зі стандартною 3д анімацією або комерційним концепт-рендером

 • 4

  Анімація

  від 100$/сек

  *тільки в комплексі зі стандартною 3д анімацією або комерційним концепт-рендером

 • 5

  Предметний рендер на білому фоні

  від 150$/кадр


 • 6

  Предметний рендер в інтер'єрі

  від 300$/кадр


Форма зворотнього зв'язку

Завантажити файл

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.